чистота у кожен будинок

чистота у кожен будинок

Що ви робите, коли хочете очистити до блиску своє житло? Правильно необхідно купити миючі засоби. На них написано, яке для чого. А чи знаєте ви, що купуючи пляшку миючого засобу, ви насправді приносите додому розчинник бруду, що не змивається з поверхонь, і плюс цілий набір отруйних вас речовин? Ви заплатили до каси….. гривень? Ні, те, що ви купили, обійшлося вам набагато дорожче, тому що ви розплачуєтеся своїм здоров'ям та здоров'ям своєї родини.


Адже чистота, як відомо, – запорука здоров'я. Давайте розберемося, чи ми чистимо так, щоб бути здоровими?


                                                                    Чи чистота це?

 

           Щоразу, коли настає генеральне прибирання, ми починаємо замислюватися, які засоби для чищення допоможуть нам швидко, легко і ефективно домогтися чистоти в квартирі?


Ми хочемо зробити будинок чистим. У чому полягає прибирання в будинку, і який сенс ми вкладаємо в слово чистота? "Почистити" невипадково має синонім слово "прибрати". Насправді, почистити – це і є прибрати бруд. Чи прибирають її насправді хімічні миючі засоби? Подумайте самі. Активною основою у цих засобах є кислоти, луги, синтетичні поверхнево-активні речовини. Кислоти та луги можуть, як відомо, діяти лише як розчинники. Розчинили бруд, тобто. зменшили її концентрацію і що потім? Потім ми все це змиваємо до чиста? Хоч би як. Не змивається ця "каша" чиста. Результати тестування миючого засобу для посуду Феррі показали, що навіть після 22 полоскань не миється миючий засіб з тарілки. Ну, не змивається і все тут. Той самий «ефект» надають на посуд миючі засоби для посудомийної машини.


Ось ви особисто полощіть 22 рази посуд? Ні? І не треба. Марна праця та витрата миючих засобів та води. На думку фахівців, плівку миючих засобів взагалі неможливо змити, вона видаляється частково тільки з їжею, вступаючи в реакцію з її лугами та кислотами. Іншими словами, ми її з'їдаємо.


 Не видаляється плівка з ідеально гладкою тарілкою. А що залишається, наприклад, на підлозі, на стільницях та інших поверхнях після чищення, де завжди є мікротріщини, дірочки тощо? Виходить, що чищення будинку зводиться до утворення стійкої незмивної токсичної плівки на всіх поверхнях.


А що ж із бактеріями – збудниками інфекцій під час нашого збирання? Може хоч вони забираються з нашого будинку завдяки дезінфікуючим якостям деяких миючих засобів? На жаль, тут на нас чекає ще більше розчарування. Справа в тому, що прагнучи до стерильності і застосовуючи засіб для чищення з дезінфікуючим ефектом або професійні засоби дезінфекції, ми забуваємо, що вони знищують всі мікроорганізми без розбору в навколишньому просторі, в тому числі і корисні для людини. Ось що таке дезинфекція за допомогою сучасних хімічних засобів.


Умовно розправившись з усіма бактеріями в квартирі, ми досягаємо всього лише короткочасного ефекту. Бактерії - збудники інфекцій навчилися відповідати на атаки дезінфектантів і стають швидко несприйнятливими до них. Навіть медична дезінфекція, санітарна обробка на сьогоднішній день не дає бажаного результату. Прикладом може бути так звана внутрішньолікарняна інфекція (MRSA інфекції), збудники якої чудово вживаються майже в кожній лікарні та генеральне прибирання, що використовує сучасні миючі засоби та дезінфектанти, їм байдуже. Нам важко навіть уявити, на що виявляються здатні бактерії. Англійські вчені буквально заніміли, коли знайшли бактерії, які комфортно проживають у миш'яку. Хто ж навчив бактерії такої неймовірної опірності та живучості? Не дивуйтесь, будь ласка. Це ми з вами, ми й навчили, разом із лікарями та фахівцями з миючих та дезінфікуючих засобів.


Ми постійно і скрізь - на роботі, вдома, у громадських місцях використовуємо засоби дезінфекції, тобто. вбиваємо шкідливі нам бактерії, а вони на вбивство відповідають мутацією, яка дає їм стійкість до вбивць. Найсумніше, що на полі цієї битви програють, т.к. 60% патогенних бактерій за даними фахівців вже повністю резистентні до всіх антибіотиків, а за прогнозом через 10 – 20 років усі вони будуть резистентними. Багато лікарів попереджають: стерильність шкідлива! Але ми не чуємо. Прибирання в будинку полягає для багатьох у прагненні стерильності. Чому стерильність шкідлива? І тому, що імунну систему треба тренувати малою кількістю патогенних бактерій. Стерильність необхідна під час операції, а повсякденному житті - вона ворог імунітету.


То що там із чистотою? Ми йдемо в магазин, щоб купити миючі засоби і, купуючи пляшку "чистоти", ми приносимо в будинок розчинник бруду, що залишає на всіх поверхнях токсичну плівку, що не змивається, відкриваємо двері інфекціям і сприяємо посиленню збудників інфекцій. Чи варто дивуватися, що крива здоров'я населення не просто йде вниз, вона падає вниз, а крива зростання алергії не просто йде вгору, а підноситься вгору.


Є інший метод наведення чистоти та чистоти реальної. Це природне біологічне чищення будинку, яке забезпечує здоров'я та запобігає інфекціям.


Як відбувається самоочищення у природі? Адже дезінфектанти та хімічні засоби для чищення на основі кислот і лугів природа не має у своєму арсеналі. Чи можливо, застосовуючи природний механізм очищення, тримати інфекції під контролем? Як бактерії спілкуються між собою? Як вони навчаються резистентності до дезінфектантів? Чому у природному механізмі очищення не виникає резистентність?                                                                             Що таке справжня чистота,

                             або як корисні мікроорганізми допомагають нам із прибиранням у будинку.Сьогодні стало очевидно, що не можна йти проти бактерій, знищуючи їх без розбору. І санітарна обробка та сучасні засоби дезінфекції – це не вихід. А що, якщо потоваришувати з бактеріями, використовувати їх властивості та силу у боротьбі з патогенними мікроорганізмами?


Генеральне прибирання у Природі, очищення відбувається за допомогою мікроорганізмів-очисників. Ці мікроорганізми, що виконують корисну очисну роботу, називають пробіотиками. Вченим давно відома здатність корисної мікрофлори складати серйозну конкуренцію шкідливим бактеріям. Переробляючи органіку, очищаючи поверхні, пробіотичні бактерії ефективно пригнічують зростання патогенних загарбників, не залишаючи їм найменшого шансу на виживання, а з ними йде і неприємний запах. Зауважте, пробіотики не знищують патогенні бактерії, як це роблять миючі засоби з дезінфікуючим ефектом, вони становлять їм конкуренцію у боротьбі за їжу, воду та територію. Тому коли пробіотиків набагато більше, ніж патогенних бактерій, то для останніх настає дефіцит життєво необхідних умов: води, їжі та території. Патогенні бактерії починають спілкуватися між собою, випускаючи сигнальні молекули. Коли концентрація сигнальних молекул досягає певного рівня, то це рівносильно наказу для всієї спільноти патогенних бактерій в умовах дефіциту їжі, води та території припинити розмноження. З цього моменту припиняється зростання патогенних бактерій різко знижується їх чисельність, тобто. зупиняється інфекція. Ось так відбувається екологічне прибирання в будинку та надійний захист від інфекцій за допомогою мікроорганізмів очищувачів, з яких складаються миючі препарати. Такі бактерії здатні якісно очистити будинок від будь-якого органічного бруду, видалити запах.


             Є ще одна дуже цінна властивість пробіотиків: вони не волають резистентності, звикання до себе. Чому? Давайте порівняємо, що відбувається в співтоваристві патогенних бактерій, коли застосовуються агресивні засоби для чищення, засоби дезінфекції, і що, коли застосовуються пробіотики. Дезінфектани сприймаються патогенними бактеріями як вбивство, смертельна небезпека, винищення біологічного виду. Патогенні бактерії повідомляють про це один одному, випромінюючи сигнальні молекули. Коли концентрація цих повідомлень досягає певного рівня, це - наказ для всієї популяції зберегтися як вид, мутувати і пристосуватися до даного дезінфектанту. Патогенні бактерії, що вціліли після дезінфекції, саме мутують, набуваючи стійкості до дезінфектанту та передаючи цю стійкість наступним поколінням цього виду патогенних бактерій. Тому, коли проводиться регулярне санітарне оброблення, змушені часто змінювати дезінфікуючі засоби, наприклад, у лікарнях. Прибирання у будинку з пробіотиками не вбиває патогенні бактерії, тому вони можуть отримати команду мутувати, т.к. вони не мають причини посилати сигнали про винищення. Вони відчувають лише дефіцит, важкі умови. А в таких випадках будь-який біологічний вид прагне скорочення популяції. Це нам і треба, т.к. генеральне прибирання, чищення будинку, яке спричиняє ефективне скорочення розмноження патогенних бактерій рівноцінно зупинці інфекції.


Саме цей природний механізм був взятий вченими-мікробіологами за основу при створенні інноваційних, принципово інших засобів майбутнього покоління і цей засіб, що чистить, отримав назву - миючий пробіотик.


Миючі засоби з пробіотиком забезпечують реальну чистоту та водночас ефективно контролюють інфекції. Чому вони забезпечують реальну чистоту? Пригадаємо, що чистота це збирання, збирання бруду з будь-яких поверхонь. Як пробіотики прибирають цей бруд? Може вам важко повірити, але вони її з'їдають. Те, що для нас бруд (а органічний бруд найбільш небезпечний для здоров'я, тому що саме в ньому заводяться і розвиваються інфекції), то для пробіотиків ласа їжа. Їх ензими здатні переробити будь-яку органіку: і жири, і білки, і вуглеводи. А те, що з'їдено, вже більше немає. Після чищення залишається повністю очищена поверхня і не лише поверхня, а й тріщини в ній. Ось тому усунення запаху без сліду, переробка органічного бруду, захист від інфекцій – завдання для миючих пробіотиків.


Пробіотики препарати дійсно знають, як позбутися запаху, вони освіжають повітря, прибираючи з нього не тільки неприємний запах, а й суперечки патогенних бактерій та мікроспори грибів.


Чудові властивості, чи не так? Ми хочемо повідомити вам приємну новину про те, що вже існують конкретні засоби для чищення - миючі пробіотики, що працюють на основі природного механізму очищення. Їх можна купити та почати застосовувати прямо зараз.

                                                            Здорова чистота у кожний будинок!


                                                               Вбираєм  з миючими пробіотиками. З мільйонів штамів пробіотичних мікроорганізмів ученими-мікробіологами було виділено кілька найактивніших противників патогенних бактерій. Перед вченими постало завдання: стабілізувати ці пробіотичні культури, стиснути їх до великої концентрації та додати до них органічні поверхнево-активні речовини. Після численних дослідів це завдання було вирішено та практично реалізовано у миючих пробіотичних концентратах «Органікс».


Технологія біологічної очистки приміщень за допомогою пробіотичних культур мікроорганізмів «Organics» дозволяє не тільки зробити ефективне видалення запаху, прибрати видимі і не видимі забруднення з поверхонь, але й надійно тримати інфекцію під контролем. Наносячи на поверхню невелику кількість миючого пробіотичного засобу «Organics», сам склад починає розмножуватися, проникаючи в найдрібніші пори матеріалу. Біологічне чищення будинку, усунення запаху відбуватиметься безперервним процесом на мікрорівні доти, доки корисні мікроорганізми не виконають свою місію санітарів. Причому в цьому випадку не виявляється жодного прямого впливу на патогенні мікроорганізми. Просто хороші бактерії заміщають погані. При цьому вся корисна мікрофлора у Вашій оселі зберігається.


Генеральне прибирання, при якому застосовуються пробіотики препарати, дозволяє зробити більш якісне, глибше очищення всього приміщення на рівні мікроорганізмів. Таке прибирання в будинку дозволяє багато разів скоротити ризики бактеріальних інфекцій. Особливо це стає актуальним під час загострення вірусних, простудних захворювань.


Враховуючи той факт, що засоби для чищення на основі пробіотичних бактерій складаються з корисної мікрофлори і тільки екологічно безпечних органічних компонентів, миючі засоби торгової марки «Органікс» можна без побоювання використовувати при вологому прибиранні в яслах, дитячих садках, школах, пологових будинках, тим самим не тільки очищати приміщення від бруду, а й сприяти загальному оздоровленню дітей.Ви купуєте в одній пляшці набагато більше, ніж миючий засіб, що просто очищає від бруду; ви купуєте унікальний продукт, який:


     - працює і після чищення – ви відпочиваєте, а мікроорганізми продовжують працювати!


     - ефективно пригнічує збудників інфекцій, захищаючи будинок від хвороб;


     - в процесі біологічного очищення відбувається очищення повітря в будинку від мікроспор бактерій та грибів, усунення запаху, розщеплення токсинів пилового кліща – профілактика побутової алергії;


- очищає не тільки поверхні, а й мікроскопічні тріщини або отвори в них, проникає необмежено в глибину матеріалу;


- не вимагає використання рукавичок, не сушить шкіру, навпаки, заліковує порізи, тріщини, садна, робить шкіру здоровою та ніжною;


- не дратує слизові оболонки органів дихання та очей;


- маючи натуральний склад за своєю природою, прибирання в будинку може відбуватися у присутності маленьких дітей та свійських тварин;


- позбавляє неприємних запахів, видалення запаху, застосовуючи пробіотики препарати, є найефективнішим та безпечнішим;


- дуже економічно витрачається;


- має ефект 100% використання: помили підлогу - злили в унітаз, не змиваючи, засіб для чищення працює там, очищуючи від урини і бактерій, усуваючи запах; промили унітаз - продукт працює в трубах каналізації, очищаючи їх; потрапляючи в довкілля – удобрює ґрунт, тому що пробіотичні мікроорганізми були виділені саме з ґрунту та води. Коло замкнулося.


                                                                 Не залишається нічого, що ви викинете марно.

Купуючи одну пляшку пробіотичного концентрату «Organics», ви дійсно набуваєте справжньої чистоти, свіжого повітря та здоров'я для свого будинку та Вашої родини.


Миючі засоби ТМ «Organics» працюють, щоб ви були здорові!

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок