Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ЕкоНомька Універсальний гель для прання, 1000мл

ЕкоНомька Універсальний гель для прання, 1000мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 324
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   324

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл


/шт.
У наявності

Універсальний гель для прання з частинками колоїдного срібла виготовлений з органічних компонентів рослинного походження на основі мила і призначений для машинного та ручного прання. Чи не руйнує структуру тканини. Швидко і без залишків вимивається у процесі полоскання. Частинки нано срібла (колоїдне срібло) мають дезінфікуючу властивість, що дозволяє не кип'ятити білизну.


Екологічна прання речей відбувається завдяки органічному милу та дерматологічно м'яким Цукровим ПАР, які включені до складу гелю.


Колоїдне срібло не вбиває природні клітини організму і не впливає на нормафлору, але при цьому вбиває віруси та шкідливі бактерії. Звертаємо Вашу увагу, що колоїдне срібло та іонне срібло не одне й те саме і якщо Ви зустрінете на упаковці +Ag – це іонне срібло. Одним з найбільш класичних представників іонного срібла є нітрат срібла або азотнокисле срібло. Іонне срібло вбиває все без розбору, як шкідливі так і корисні бактерії, а також є токсичним.


Об'єм 1 л, на 25 циклів прання

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   324

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   5-15% мило, 5-15% АПАР рослинного походження, <5% алкілполіглюкозид,, комплексоутворювач МГДА (рекомендований для високо екологічних миючих засобів), колоїдне срібло

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок