Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ЕкоНомька Гель для прання кольорової білизни, 1000мл

ЕкоНомька Гель для прання кольорової білизни, 1000мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 402
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   402

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл


/шт.
У наявності

Завдяки унікальним компонентам кольор тканин не змішуються, тобто немає ефекту речей, що полиняли. Наприклад, якщо Ви стираєте червону та білу білизну, то біла не стане рожевою або чорна та біла не стане сірою.


Рідкий засіб, який виготовлений з органічних компонентів рослинного походження на основі мила та призначений для машинного та ручного прання. Не руйнує структуру тканини. Швидко і без залишків вимивається у процесі полоскання. Частинки нано срібла (колоїдне срібло) мають дезінфікуючу властивість, що дозволяє не кип'ятити білизну.


Екологічна прання речей відбувається завдяки органічному милу та дерматологічно м'яким Цукровим ПАР, які включені до складу гелю.


Колоїдне срібло не вбиває природні клітини організму і не впливає на нормафлору, але при цьому вбиває віруси та шкідливі бактерії. Звертаємо Вашу увагу, що колоїдне срібло та іонне срібло не одне й те саме і якщо Ви зустрінете на упаковці +Ag – це іонне срібло. Одним з найбільш класичних представників іонного срібла є нітрат срібла або азотнокисле срібло. Іонне срібло вбиває все без розбору, як шкідливі так і корисні бактерії, а також є токсичним.

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   402

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Склад   —   5-15% мило, 5-15% АПАР рослинного походження, <5% алкілполіглюкозид, інгібітор перенесення барвника, комплексоутворювач МГДА (рекомендований для високо екологічних миючих засобів), колоїдне срібло

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок