Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ORGANICS Carpet Cleaner 500мл (для чистки килимів миючим пилососом)

ORGANICS Carpet Cleaner 500мл (для чистки килимів миючим пилососом)

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.20
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.20

Вага   —   550гр

Количество грузовых мест   —   19

Об `єм   —   500мл


/шт.
У наявності

Миючий засіб для очищення килимів миючим пилососом, відноситься до лінійки екологічно чистих миючих засобів бренду Organics.


Унікальність цих продуктів полягає в тому, що база органічного миючого засобу поєднується з пробіотичними мікроорганізмами. При використанні миючого пилососу з пробіотичним засобом під час мокрого очищення найефективніше в чисткі та тривалої біологічної дезінфекції поверхонь підлоги та досягається до 7 днів. Незалежно від того, чи це керамічна плитка, килим, ламінат чи паркет, миючий засіб  якісне очищує, а пробіотик,  на поверхні, не дозволить відтворити збудники.


ORGANICS Carpet Cleaner  не тільки очистить усі поверхні, але й допоможе відновити звичайну здорову мікрофлору у вашому домі.


Зробіть свій вибір на користь екологічно чистих миючих засобів. Це допоможе врятувати навколишнього середовища для нас і для майбутніх поколінь.

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.20

Вага   —   550гр

Количество грузовых мест   —   19

Об `єм   —   500мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   Демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, 5-15% тензід цукру, піногаситіль

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок