Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ORGANICS Carpet Cleaner 500мл (для ручной чистки килимів)

ORGANICS Carpet Cleaner 500мл (для ручной чистки килимів)

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.21
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.21

Вага   —   550гр

Количество грузовых мест   —   19

Об `єм   —   500мл


/шт.
У наявності

При чищенні килимів та м'яких меблів велика увага приділяється компонентам, з яких складаються засоби для вбирання. Внаслідок того, що залишки засобу не завжди можна видалити повністю з килима або м'яких меблів, такі засоби повинні максимально складатися з натуральних, безпечних компонентів.


Високопінений засіб для чищення килимів та м'яких меблів «Organics Carpet Cleaner» від торгової марки «Органікс» це екологічно безпечний, повністю біорозкладний продукт, який містить у своєму складі культури пробіотичних бактерій. Органічний засіб для килимів Carpet Cleaner для ручного екологічного чищення завдяки «м'яким» миючим компонентам з рослинної сировини.


При чищенні килима пробіотичні бактерії проникають по волокнах тканини глибоко у структуру матеріалу. Там пробіотик лише на рівні мікроорганізмів очищає від залишків органіки, розщеплює токсини пилового кліща, виробляє повну біологічну дезінфекцію килима.


Засіб для миття килимів Organics Carpet Cleaner легко усуває неприємний запах з килима. Запобігає утворенню неприємного запаху в процесі висушування килима після миття.


Завдяки екологічному складу рекомендується використовувати засіб для чищення м'яких меблів, килимових покриттів у дитячих кімнатах. Після миття засіб залишає на тканині легкий натуральний аромат свіжості.


Дбайливо ставтеся до свого здоров'я та здоров'я своїх близьких. Бережіть довкілля. І користуйтеся лише екологічно безпечними миючими засобами.


Дякуємо за розуміння та приємних Вам покупок!

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.21

Вага   —   550гр

Количество грузовых мест   —   19

Об `єм   —   500мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Склад   —   демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, 5-15% "зелені" ПАР тензид цукру

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок