Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 Засіб для очищення від Накипу та вапняного нальоту Organics, 500мл

Засіб для очищення від Накипу та вапняного нальоту Organics, 500мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.38
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Вага   —   550гр

Количество грузовых мест   —   19

Об `єм   —   500мл

Страна-производитель товара   —   Україна


/шт.
У наявності

Універсальний концентрований засіб Organics для видалення накипу у прасках, чайниках, пральних та посудомийних машинах, у кавоварках, кавомашинах, парових пилососах, пароочисниках та інших водонагрівальних приладах. Також підходить для видалення сильних вапняних відкладень із твердих поверхонь у ванних кімнатах, на кухні, на керамічній плитці, з душової лійки.


Засіб Organics не містить сильнодіючих неорганічних кислот та фосфатів.


В основу засобу входить органічна лимонна кислота, яка дозволяє дбайливо очистити побутові прилади, не надаючи шкідливого впливу на здоров'я та довкілля.


Спеціально розроблена система неіоногенних ПАР захищає під час очищення внутрішні металеві, пластикові деталі від корозії та дозволяє зробити більш якісне чищення від накипу.


·          Органічний склад


·          Підходить для будь-яких типів водонагрівальних приладів


·         Захист від корозії
Спосіб застосування:


Чайники: наповнити чайник водою до половини і закип'ятити. Потім відключити чайник від електромережі, додати в нього 200 мл засобу і почекати, поки не припиниться виділення бульбашок газу, і злити розчин. Потім налити в чайник чистої води, довести до кипіння, не кип'ятити, злити воду і ретельно прополоскати. Для видалення сильного нальоту повторити процедуру.


Праски з парою: налийте 50 мл засобу в резервуар для води та доповніть його теплою водою. Поставте регулятор температури в положення "шерсть" (дві точки) і увімкніть праску. Після нагрівання до заданої температури праску вимкнути. Встановіть перемикач у положення «пар», акуратно струсіть праску, поки рідина не поллється через отвори для виходу пари, і дайте їй повністю стекти. Потім за допомогою коротких натискань на кнопку розпилювача звільніть резервуар від залишків засобу та двічі промийте холодною водою. Вмикати праску можна тільки після того, як Ви переконаєтеся, що вона повністю суха.


Пральна та посудомийна машина: налийте 150-200 мл засобу в контейнер для миючого засобу. Увімкніть коротку програму та температуру 60°C. У середині циклу відключіть машину та залиште рідину в пральній машині діяти на 20 хвилин, потім увімкніть та закінчіть цикл.


Кавоварки: налити 100 мл засобу в резервуар кавоварки та додати 500 мл холодної води. Включити кавоварку на 1 хвилину, вимкнути та залишити на 10 хвилин. Потім пропустити залишки розчину через кавоварку і прогнати двічі чисту воду перед подальшим використанням.


Душові лійки: опустіть душову лійку в ємність із засобом і залиште до повного розчинення вапняних відкладень. Потім промийте її водою.

Термін придатності   —   24 місяца

Вага   —   550гр

Количество грузовых мест   —   19

Об `єм   —   500мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Склад   —   <5% НПАР, лимонна кислота

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок