Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 Засіб від Нагару Organics, 500мл

Засіб від Нагару Organics, 500мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.36
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.36

Вага   —   550гр

Об `єм   —   500мл

Страна-производитель товара   —   Україна


/шт.
У наявності

Засіб для чищення жирових та пригорілих забруднень


Сфера використання:


Духові шафи, варильні панелі, мікрохвильові печі, грилі, грати, шампура, сковорідки, кухонний посуд. Засіб ефективно видаляє складні жирові та забруднення, що пригоріли.


Характеристики:


Засіб «Organics» - це екологічно доброзичливий за складом розпилювач, який легко знежирює та очищує побутові прилади, посуд від нагару, жиру та інших забруднень, пов'язаних із приготуванням їжі.


До складу засобу входять органічні компоненти, які забезпечать дбайливий догляд поверхонь. Засіб легко змивається водою та безпечно для Вашого здоров'я. Відповідає вимогам Директиви ЄС 67/548/ЄЕС з біорозкладності ПАР.


Спосіб застосування: Нанесіть рівномірно засіб на поверхню. Для сильних забруднень витримайте засіб на поверхні 5-10 хвилин. Видаліть залишки забруднень за допомогою вологої губки або мікрофібри.Склад: демінералізована вода, < 5% неіоногенні ПАР, < 5% катіонні ПАР з рослинної сировини, органічні розчинники.


неіоногенні ПАР (алкілполіглікозиди, цукрові ПАР) – виготовляються тільки з відновлюваної сировини (кокосовий горіх, кукурудза, цукрова тростина). Мають гарну миючу здатність. Відрізняються від інших сурфактантів своїм м'яким впливом на шкіру рук, гарною біорозкладальністю. Безпечні для довкілля. Алкілполіглюгозиди рекомендовані Євро комісією для виготовлення миючих засобів з еко маркуванням “Euro Flower”.


катіонні ПАР - спеціальна композиція (запатентована молекула катіонного походження) відрізняється ефективним знежиренням, швидкою біорозкладальністю, безпечна для водних організмів, визнана Шведським Товариством Захисту Природи Good Environmental Choice Sweden ”.


органічні розчинники – використовуються для стабілізації компонентів ПАР у миючій композиції.


Продукція ТМ Organics це унікальна пропозиція на ринку України.

Дозволяє відмовитися від застосування шкідливої ​​та небезпечної побутової хімії.

Дозволяє ефективно доглядати складну побутову техніку та кухонне начиння, не завдаючи шкоди посуду та здоров'ю Вашої родини.

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.36

Вага   —   550гр

Об `єм   —   500мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Eвдемон

Склад   —   <5% НПАР, <5% Катионні ПАР, органічні розчинники

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок