Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 Засіб від вапняного нальоту та ржи Organics "Санітарний", 500мл

Засіб від вапняного нальоту та ржи Organics "Санітарний", 500мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.37
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.37

Вага   —   550гр

Количество грузовых мест   —   12

Об `єм   —   500мл


/шт.
У наявності

Сфера використання:


Сантехнічні пристрої, унітази, умивальники, керамічна плитка. Засіб ефективно видаляє вапняний наліт, іржу, плісняву та інші забруднення в туалетах, у ваннах кімнатах. Надає блиску поверхням, що очищаються. Покриває сантехнічні прилади захисним шаром та перешкоджає утворенню іржі та вапняного нальоту.


Характеристики:


Засіб «Organics» - це екологічно доброзичливий за складом розпилювач, який легко очищає туалети, ванни від різних видів забруднень.


До складу засобу входять органічні компоненти, які забезпечать дбайливий догляд поверхонь. Засіб легко змивається водою та безпечно для Вашого здоров'я. Відповідає вимогам Директиви ЄС 67/548/ЄЕС з біорозкладності ПАР.Спосіб застосування: Нанесіть рівномірно засіб на поверхню. Для сильних забруднень витримайте засіб на поверхні 5-10 хвилин. Видаліть залишки забруднень за допомогою вологої губки або мікрофібри.
Склад: демінералізована вода, < 5% неіоногенні ПАР із рослинної сировини, лимонна кислота.


неіоногенні ПАР (алкілполіглікозиди, цукрові ПАР) – виготовляються тільки з відновлюваної сировини (кокосовий горіх, кукурудза, цукрова тростина). Мають гарну миючу здатність. Відрізняються від інших сурфактантів своїм м'яким впливом на шкіру рук, гарною біорозкладальністю. Безпечні для довкілля. Алкілполіглюгозиди рекомендовані Євро комісією для виготовлення миючих засобів з еко маркуванням “Euro Flower”.


Продукція ТМ Organics це унікальна пропозиція на ринку України.


Дозволяє відмовитися від застосування шкідливої ​​та небезпечної побутової хімії.

Дозволяє ефективно доглядати сантехніку, не завдаючи шкоди приладам та здоров'ю Вашої сім'ї

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.37

Вага   —   550гр

Количество грузовых мест   —   12

Об `єм   —   500мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   <5% НПАР, лимонна кислота

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок