Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ORGANICS Black гель для прання чорних і темних тканин, 1000мл

ORGANICS Black гель для прання чорних і темних тканин, 1000мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.33
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.33

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл


/шт.
У наявності

Organics BLACK – спеціалізований рідкий пробіотичний засіб для прання темних або чорних тканин. Гель призначений для машинного або ручного прання. Не містить фосфатів. Спеціальна формула запобігає появі білих плям на темних тканинах після прання, а також захищає та зберігає насиченість чорного кольору тканини. Засіб швидко і без залишків вимивається у процесі полоскання. Комплекс пробіотичних мікроорганізмів виконує глибоке біоочищення структури тканини від органічних забруднень та шкідливих мікробів. Organics BLACK бездоганно справляється із залишковими явищами неприємного запаху білизни, також перешкоджає утворенню вапняного нальоту та неприємного запаху всередині пральної машини.


Organics BLACK - це високотехнологічний і водночас екологічно безпечний органічний концентрат, який у процесі прання виконує одночасно три важливі функції 3 в 1:


Екологічне прання, захист та відновлення насиченості чорного кольору.

Глибоке біологічне очищення структури тканини пробіотиком (біологічна дезінфекція).

Повне усунення неприємних запахів.Рідкі безфосфатні пральні порошки "Organics" включають до свого складу органічні ПАР, що піддаються швидкому біорозкладу в Природі, мило і пробіотичні бактерії. Мильна основа легко справляється з будь-якими забрудненнями та плямами та є екологічно безпечною для здоров'я людини та навколишнього середовища. Рідкий засіб для прання торгової марки «Органікс» не містить фосфатів і виготовлений із «зелених» компонентів. За рекомендаціями Єврокомісії такі «зелені» ПАР дозволяють виробляти безфосфатні гелі для прання та екологічно чисті миючі засоби з Еко-Маркуванням Euroflower


Унікальність даної лінійки засобів для прання і те, що до їх складу включені культури пробіотичних мікроорганізмів. Завдяки пробіотику в процесі прання білизна проходить санітарну обробку, усуваються всі неприємні запахи та шкідливі бактерії. Білизна надовго зберігає запах чистоти та свіжості.


Придбати рідкий пральний порошок "Organics BLACK" Ви можете у нашому фірмовому інтернет-магазині, отримавши при цьому додаткові знижки та бонуси.


Приємних покупок!

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.33

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   комплекс пробіотичних бактерій, 5-15% мило, 5-15% "зелені" АПАР, < 5% НПАР (тензид цукру)

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок