Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 Organics Healthy Life спрей 200мл. (профілактика інфекцій)

Organics Healthy Life спрей 200мл. (профілактика інфекцій)

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.3
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.3

Вага   —   220гр

Количество грузовых мест   —   20

Об `єм   —   200мл


/шт.
У наявності

Сьогодні багатьох наших покупців цікавить питання безпечної дезінфекції. Як продезінфікувати руки і при цьому не пошкодити шкіру і нормальну мікрофлору на ній, як обеззаразити квартиру, речі, предмети, не використовуючи агресивних речовин і зберегти шкідливу мікрофлору в приміщенні. Виход є.


ТМ «Органікс» розробила мікробіологічний спрей «Organics Healthy Life» для обробки постельного белья, клавіатури РС, комп’ютерних мишок, дверних ручок, дитячих іграшок, мобільних телефонів, любих побутових предметів, які можуть бути джерелами інфекції.


В основі механізму препарату легла природна біологічна здатність, деякі види пробіотичних бактерій ефективно борються зі шкідливими мікробами. Попадаючи на поверхню, корисні бактерії колонізують простір, очищають його від органічної грязі і повністю витісняють патогенну, хвороботворну для мікрофлори людини.


Обробка пробіотичним спреєм «Organics Healthy Life» - це усунення запахів у квартирі, біологічна дезінфекція та надійний захист від інфекції екологічно безпечним методом.


Унікальною особливістю бактерій, що входять до складу засобу «Organics Healthy Life», є те, що вони при розпилюванні на матці, в послідуючій білизні виділяють ферментні ряди, які в свою чергу повністю розщеплюють і переробляють токсини постельного клітина. Пильні клітини та їх токсини можуть стати причиною порушення сна, а також ними може бути спровокована  алергія на пил. Після регулярних обробок спреєм «Organics Healthy Life» забезпечений спокійний і здоровий сон.


Ваше здоров'я у Ваших руках, бережіть його!


Приятных и полезных Вам покупок!

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.3

Вага   —   220гр

Количество грузовых мест   —   20

Об `єм   —   200мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, ПАР рослинного походження, віддушка

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок