Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ORGANICS Universal Gel для прання любих типів тканин, 1000мл

ORGANICS Universal Gel для прання любих типів тканин, 1000мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.22
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.22

Вага   —   1100гр

Об `єм   —   1000мл

Страна-производитель товара   —   Україна


/шт.
У наявності

Пробіотичний гель для прання «Універсальний» призначений для ручного та автоматичного прання будь-яких видів тканин.


Рідкі безфосфатні пральні порошки "Organics" включають до свого складу калійне мило та пробіотичні бактерії. Мильна основа легко справляється з будь-якими забрудненнями та плямами та є екологічно безпечною для здоров'я людини та навколишнього середовища. Рідкий засіб для прання торгової марки «Органікс» не містить фосфатів та виготовлений із «зелених» компонентів. За рекомендаціями Єврокомісії такі «зелені» ПАР дозволяють виробляти безфосфатні гелі для прання та екологічно чисті миючі засоби з Еко-Маркуванням Euroflower .


Унікальність даної лінійки засобів для прання і те, що до їх складу включені культури пробіотичних мікроорганізмів. Завдяки пробіотику в процесі прання білизна проходить санітарну обробку, усуваються всі неприємні запахи та шкідливі бактерії. Білизна надовго зберігає запах чистоти та свіжості.


Придбати рідкий пральний порошок "Organics Universal" Ви можете у нашому фірмовому інтернет-магазині, отримавши при цьому додаткові знижки та бонуси.


Приємних покупок!

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.22

Вага   —   1100гр

Об `єм   —   1000мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   комплекс пробіотичних бактерій, 5-15% мило, 5-15% "зелені" АПАР, < 5% НПАВ (тензид цукру)

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок