Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ORGANICS Sensitive Gel для прання будь яких типів тканин,1000мл

ORGANICS Sensitive Gel для прання будь яких типів тканин,1000мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.23
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.23

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл


/шт.
У наявності

Пробіотичний гель для прання «Sensitive» призначений для прання дитячої білизни та речей людей із чутливою шкірою.


Дитячі засоби для прання торгової марки «Organics» належать до нового покоління миючих засобів із пробіотиком. Завдяки бактеріальним культурам – пробіотикам у складі, дитячі речі у процесі прання проходять глибоку гігієнічну обробку від мікроскопічних залишків органічного бруду у волокнах тканини, а також усувається вся патогенна мікрофлора.


Рідкий дитячий засіб для прання «Organics Sensitive», в основу якого входить калійне мило, легко справляється навіть із сильними забрудненнями, а відсутність запаху та барвника дозволяють його використовувати для прання білизни для людей з чутливою шкірою або схильних до алергічних реакцій.


Якщо порівнювати краще безфосфатний пральний порошок або рідкий засіб для прання, то звичайно ж перевага залишиться на стороні рідкого засобу з кількох причин. По-перше, за однакових умов прання витрата у гелю набагато нижча, ніж у порошку. По-друге, гель легко і швидко розчиняється у воді, що підвищує ефективність прання при однакових режимах та інтервалах часу. При полосканні водний розчин гелю без залишків виполіскується з білизни. І по-третє, дрібно дисперсний пил, який виникає при поводженні з порошком просто небезпечний для здоров'я людини, що не можна сказати про рідину для прання.


У нашому фірмовому інтернет-магазині засоби для прання можна купити за найдоступнішою ціною, належної якості та в найкоротші терміни, т.к. товар завжди є у наявності.


Натуральні засоби для прання «Organics» працюють для того, щоб Ви були здорові!

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.23

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   комплекс пробіотичних бактерій, 5-15% мило, 5-15% "зелені" АПАР, < 5% НПАВ (тензид цукру)

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок