Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ORGANICS Кухня, триггер 500 мл, (для обезжириння)

ORGANICS Кухня, триггер 500 мл, (для обезжириння)

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.10
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.10

Вага   —   550гр

Количество грузовых мест   —   12

Страна-производитель товара   —   Україна


/шт.
У наявності

Миючий б «Organics Кухня» призначено для очищення, знежирення будь-яких типів поверхонь на кухні.


Завдяки «зеленим» м’яким миючим компонентам  і pH-нейтральному складу засіб «Organics Кухня» чудово справляється з жировими забрудненнями та ідеально підходить для очищення варочних панелей, духовок, мікроволнових печей, столешниць, витяжок, дерев’яних фасадів меблів, а також виробів з нержавіючої сталі.


Органічний моючий засіб «Organics Кухня» є унікальним, так як в його склад входять спеціальні культури пробіотичних бактерій, здатні переробляти органічні жирові забруднення і при цьому не допускати розмноження шкідливих бактерій на оброблюваних поверхнях. Ви відпочиваєте після уборки, а пробіотик продовжує працювати, виконуючи дві важливі функції:


очищення поверхонь і мікротрещин на них від залишків органічних забруднень видаляє, такі забруднення після переробки пробіотиком легко виконуються звичайною тріпкою биологическая дезинфекция – пробіотик усуває і блокує зростання патогенної мікрофлори, здатний викликати харчові інфекції.

Склад моючих засобів ТМ «Органіка» формується виключно з рослинної сировини, що поставляється з Євросоюзу та рекомендованого для виготовлення продукції з маркировкою Ecolable. Тому вся лінійка ТМ «Organics» в тому числі універсальний миючий засіб для кухні «Organics Кухня» представлена ​​на ринку як екологічно чистий моючий засіб нового покоління з пробіотиком у складі.


Натуральні миючі засоби «Organics» для кухні легко справляються з остаточним неприємним запахом гарі після приготування їжі.


Купуйте і користуйтеся засобами для кухні ТМ Organics з задоволенням - це завжди чиста кухня і свіже повітря в приміщенні!

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.10

Вага   —   550гр

Количество грузовых мест   —   12

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, < 5% "зеленые" ПАР тензид цукру,

Рекомендовані товари

Купити
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок