Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ORGANICS Санітарний триггер 500 мл (для санвузлів)

ORGANICS Санітарний триггер 500 мл (для санвузлів)

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.12
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.12

Вага   —   500гр

Количество грузовых мест   —   12

Об `єм   —   500мл


/шт.
У наявності

Екологічно чисті миючі засоби «Organics» яскраво виділяються серед подібних товарів інших виробників через наявні пробіотичні властивості.


До їх складу входять пробіотичні бактерії, які здатні виробляти не тільки глибоке очищення структури поверхонь, але і пригнічувати патогенні, шкідливі для людини мікроорганізми, утворюючи захисний шар з корисної мікрофлори на поверхнях, що очищаються. Саме ці важливі властивості лягли основою створення органічних миючих засобів нового покоління – миючі пробіотики.


Ми раді запропонувати Вашій увазі з лінійки екологічні миючі засоби з пробіотиком для чищення туалету, ванни «Organics Санітарний». Пробіотичний склад виконає якісну, безпечну біологічну дезінфекцію всіх оброблюваних поверхонь: керамічних або акрилових ванн, умивальників, унітазів, керамічної плитки та міжплиткових швів.


Миючий засіб «Organics Санітарний» допоможе ефективно усунути неприємний запах у санвузлах, це високоякісна, а головне безпечна для Вашого здоров'я санітарна обробка, біологічна дезінфекція туалетів, ванних кімнат, санвузлів. Ефект біологічної дезінфекції триває до 7 днів.


Миючий пробіотик «Organics Санітарний» - надійний та природний захист від інфекцій!


Придбати миючі пробіотичні засоби TM “Organics” Ви можете у нашому  інтернет-магазині за доступною ціною та високою якістю.


Приємних покупок!

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.12

Вага   —   500гр

Количество грузовых мест   —   12

Об `єм   —   500мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, < 5% "зелені" ПАР тензид цукру

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок