Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ORGANICS "Flora" пробіотичний обполіскувач для білизни, 1000мл

ORGANICS "Flora" пробіотичний обполіскувач для білизни, 1000мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.28
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.28

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл


/шт.
У наявності

Серія біокондиціонерів для прання Provence


Тип запаху: Ніжний квітковий аромат. Вишуканий запах весняних квітів передає яскраву атмосферу квітучого саду. Злегка відтінений мімозою та бузком, аромат чудово поєднується з благородним запахом півонії та троянди.

Після промивання на білизні залишається ніжний шлейф букету весняних квітів.


Organics Flora: густий, висококонцентрований продукт, призначений для кондиціювання білизни в процесі полоскання і може застосовуватися як при ручному, так і при машинному пранні. Спеціальна органічна формула пом'якшує волокна тканини, захищає їх від пошкоджень, полегшує прасування та зберігає повітропроникність білизни. Комплекс пробіотичних мікроорганізмів виконує глибоке біоочищення структури тканини від шкідливих мікробів та неприємних запахів. Білизна набагато довше зберігає запах чистоти та свіжості.


При пранні в пральній машині достатньо додати 1-2 ковпачка (40-80 мл) у відділення для ополіскувача на 5 кг білизни. При ручному полосканні – 1 ковпачок на 10 л води.


Organics Flora - це високотехнологічний і водночас екологічно безпечний органічний концентрат-ополіскувач, який у процесі полоскання білизни виконує одночасно чотири важливі функції 4 в 1:


•   Пом'якшення та захист тканини

• Антистатичний ефект

•    Глибоке біологічне очищення структури тканини пробіотиком - біологічна дезінфекція

•    Повне усунення всіх неприємних запахів


Склад: Усі компоненти поставляються виключно з країн Євросоюзу, відповідають усім нормам біорозкладу, безпечні для водних організмів, рекомендовані для використання в еко-засобах.

Пробіотичні мікроорганізми – живі культури безпечних для людини бактерій, які виконують функцію глибокого очищення структури тканини від органічного бруду. За своєю природою, як противники хвороботворних мікроорганізмів, пробіотики ефективно пригнічують і на тривалий період блокують зростання патогенних, шкідливих для людини бактерій. Пробіотичні мікроорганізми в процесі ополіскування усувають усі неприємні та залишкові запахи як усередині барабана пральної машини, так і на білизні. Завдяки пробіотикам відбувається біологічне очищення речей від мікроскопічних залишків органіки та шкідливих бактерій. Білизна надовго зберігає запах свіжості та чистоти.


Катіонні тензиди – пом'якшуючий агент, катіонна поверхнево-активна речовина, виготовлена ​​з ріпакової олії. Має відмінну біорозкладність, безпечно для людини та навколишнього середовища, повністю узгоджується з Європейською концепцією використання зелених ПАР. Ці катіонні ПАР схвалені Шведським Товариством Захисту Природи Good Environmental Choice Sweden (Bra Miljoval) для виготовлення миючих засобів маркуванням Eco Label


Парфумерна композиція – створена та виготовлена ​​у Франції з використанням натуральних олій, що не викликає алергічних реакцій.

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.28

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, <5% катіонний ПАВ із рослинного сиру, парфумерна композиція.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок