Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ORGANICS "Парфюм" пробіотичний обполіскувач для білизни, 1000мл

ORGANICS "Парфюм" пробіотичний обполіскувач для білизни, 1000мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.25
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.25

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл


/шт.
У наявності

Серія біокондиціонерів для стирки Прованс


Тип запаху: Створена для цього ополаскивателя Парфюмерна композиція носить назву Champs-Elysees Єлисейські Поля. Дуже тонкий і легкий запах, який передає розкіш і шик дорогих французьких ароматів. В цій композиції воплотився справжній дух Франції: основу запаху наповнює класичний квітковий аромат, який підкреслюють ноти свіжої арбузної корки. Верхні ноти аромату – виражений ягодний запах, підчеркнутий солодкістю дини і м’яким запахом миндаля, легко відтінений благородним звучанням фіалки.

Після ополаскивания на білизні залишається тонкий легкий запах французької парфуму.


Organics Парфюм: густий, висококонцентрований продукт,  призначений для кондиціонування білизни в процесі полоскання і може застосовуватися як при ручній, так і при машинній стирку. Спеціальна органічна формула зм'якшує тканини, захищає їх від пошкоджень, облегчає гланц і зберігає повітропроникність білизни. Комплекс пробіотичних мікроорганізмів забезпечує глибоку біоочищення структури тканини від шкідливих мікробів і неприємних запахів. Біле набагато більше зберігає запах чистоти і свіжості.


Спосіб застосування: при стирці в стиральної машині достатньо додати 1-2 колпачка (40-80 мл) у відділенні для ополаскивателя на 5 кг білка. При ручному полоскании – 1 колпачок на 10 літрів води.


Organics Парфюм - це високотехнологічний і в той же час екологічно безпечний органічний концентрат-ополіскувач, який в процесі полоскання белью виконує одночасно чотири важливі функції 4 в 1:


•    Зм'ягчення і захист тканини

•    Антистатичний ефект

•    Глубокая біологічна очистка структури тканини пробіотиком - біологічна дезінфекція

•    Полное устранение всех неприятных запахов


Склад: Усі компоненти постачаються виключно зі країнами Євросоюзу, відповідають усім нормам по біорозкладності, безпечні для водних організмів, рекомендовані для використання в еко-средствах.

Пробіотичні мікроорганізми - живі культури безпечних для людини бактерій, які виконують функцію глибокого очищення структури тканини від органічної грязі. По своїй природі є противниками хвороботворних мікроорганізмів, пробіотики ефективно подають і на тривалий період блокують ростові патогени, шкідливі для людини бактерій. Пробіотичні мікроорганізми в процесі ополаскивания втрачають всі неприятні і остаточні запахи як всередині барабана стиральної машини, так і на самому білизні. Завдяки пробіотикам відбувається біологічне очищення речовин від мікроскопічних залишків органів і шкідливих бактерій. Белье надолго зберігає запах свіжості і чистоти.


Катіонні тензиди – смягчающий агент, катіонне поверхнево-активна речовина, виготовлене з рапсового масла. Обладає відмінною біорозкладаністю, безпечною для людини і навколишнього середовища, повністю узгоджується з європейською концепцією використання зелених ПАВ. Ці катіонні ПАВ схвалені Шведським Обществом Захисту Природи Good Environmental Choice Sweden (Bra Miljoval)  для виготовлення моючих засобів маркировкою Eco Label


Парфюмерна композиція – створена і виготовлена ​​у Франції з використанням натуральних масел, не викликає алергічних реакцій.

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.25

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, <5% катіонний ПАВ із рослинного сиру, парфумерна композиція.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок