Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 Organics Hospital, пластикова каністра, 1000мл

Organics Hospital, пластикова каністра, 1000мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.14
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.14

Вага   —   1100гр

Об `єм   —   1000мл

Страна-производитель товара   —   Україна


/шт.
У наявності

Organics HospitalУніверсальний пробіотичний засіб для вологого прибирання та біологічної дезінфекції.


– Біологічна дезінфекція!


- Пролонгована дія!


- Надійний контроль над внутрішньолікарняною інфекцією!


Сфера застосування: Вологе прибирання, санітарно-гігієнічна обробка з метою контролю зростання внутрішньолікарняної інфекції. Рекомендовано до використання в лікарнях, пологових будинках, стоматологічних кабінетах, дитячих садках, школах, будинках для людей похилого віку, а також для застосування в побуті. При регулярному використанні засіб Organics Hospital ефективно пригнічує та на тривалий період блокує зростання патогенних бактерій: Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Clostridium difficile, MRSA інфекції.


 


Organics Hospital – це унікальна композиція органічних миючих компонентів та пробіотичних бактерій. Причому пробіотичні бактерії для складу Organics Hospital були спеціально протестовані та підібрані за принципом максимального прояву їх антагоністичних властивостей до патогенної мікрофлори людини. Ця група пробіоічних мікроорганізмів після нанесення їх на різні поверхні (підлога, меблі, стіни) здатна в короткий термін придушити та блокувати зростання патогенних бактерій, збудників небезпечних для людини інфекцій.


 


Як відбувається цей процес детальніше описано тут.


Механізм дії:


Обробка проводиться абсолютно екологічно безпечним засобом ORGANICS HOSPITAL, в якому основним механізмом для очищення від органічного бруду та видалення хвороботворних бактерій є корисні мікроорганізми. Це безпечні для людини мікроорганізми, які вже добре відомі науці та використовуються протягом десятиліть у харчовій промисловості, охороні здоров'я та які довели своїми властивостями здатність зміцнювати здоров'я людини.


Потрапляючи на різні поверхні шляхом аерозольного розпилення, наші мікроорганізми починають біологічне очищення всього приміщення від органічного бруду та хвороботворних бактерій. Цей процес триватиме доти, доки наші дружні мікроорганізми повністю не виконають своєї місії санітарів.


У процесі біологічного очищення мікроорганізми-пробіотики колонізують простір, очищаючи його від будь-якого органічного бруду, тим самим не залишаючи жодного шансу патогенним бактеріям для виживання. Саме так, в оброблюваному приміщенні відбувається різке скорочення кількості патогенної та умовно-патогенної мікрофлори, здатної викликати багато інфекцій. Такі обробки засобом ORGANICS HOSPITAL перешкоджають зростанню та розмноженню шкідливих бактерій та служать надійною профілактикою бактеріальних інфекцій!


На відміну від всіляких дезінфікуючих засобів, які знищують без розбору як шкідливі бактерій, так і всю корисну мікрофлору, наші позитивні мікроорганізми не вбивають, а природним методом конкуренції витісняють патогенні бактерії і згодом займають їх нішу в мікросвіті, тим самим створюючи здорові та комфортні умови для життєдіяльності!


 


У період загострення вірусу грипу, ГРЗ, простудних захворювань, а також у приміщеннях, де знаходяться люди похилого віку, діти, люди з ослабленою імунною системою або післяопераційний період ми рекомендуємо не тільки обмежитися миттям статі, а й проводити регулярні аерозольні обробки водним розчином Organics Hospital згідно з інструкцією на упаковці.


Обробки проводяться шляхом аерозольного розпилення вже розведеного водою концентрату за допомогою ручного розпилювача або інших пристроїв, що зображені на малюнках.


При таких обробках багато разів знижується ризик виникнення вторинних інфекцій, здатних викликати різні ускладнення після хвороби!


Спосіб застосування:

Увага! Перед кожним використанням ретельно збовтуйте концентрат.

Миття підлоги

 1:100 (1% р-р)

2 ковпачка (50мл)

 на 5 литрів води

Протирання вологою мікрофіброй

 1:40 (2,5% р-р)         

1 ковпачок (25 мл)

на 1 литр води           

Аєрозольне розпилення

1:10 (10% р-р)

2 ковпачка (50мл)

на 0,5 литрів води     

 

 

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.14

Вага   —   1100гр

Об `єм   —   1000мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   комплекс пробіотичних мікроорганізмів, < 5% неіоногенні ПАР із рослинної сировини

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок