Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ORGANICS Multy, пластикова каністра, 1000мл

ORGANICS Multy, пластикова каністра, 1000мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.13
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.13

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл


/шт.
У наявності

 Універсальний пробіотичний концентрат для вологого збирання.

- Екологічне прибирання!

- Оптимальна гігієна 7 днів!

– Пробіотичний захист від інфекцій!

Сфера застосування: миття підлоги, вологе протирання предметів побуту від пилу та забруднень. Підходить для будь-яких типів твердих поверхонь.

      Organics Multi – це спеціальна композиція органічних миючих компонентів та пробіотичних мікроорганізмів. Миюча основа виконує функцію початкового очищення поверхонь.

      Пробіотичні мікроорганізми продовжують глибоке очищення структури матеріалу від залишків органічного бруду після вологого прибирання, коли Ви відпочиваєте. Будь-яка органіка для них – це їжа. Колонізуючи поверхні, пробіотики як переробляють мікроскопічні залишки бруду, а й дозволяють утворюватися патогенним бактеріям з їхньої території. Таким чином, досягається стабільний ефект біологічної дезінфекції до 7 днів.

        Використовуючи звичайні органічні миючі засоби, Ви лише видаляєте видимі забруднення, залишаючи більшу частину шкідливих для людини бактерій на поверхнях.

Миючі засоби з дезінфікуючим ефектом знищують без розбору як шкідливі бактерії, так і всю корисну мікрофлору у Вашому будинку.

       Використовуючи при вологому прибиранні пробіотичний засіб Organics Multi, Ви не тільки прибираєте видимий і невидимий бруд, але й усуваєте всі шкідливі для людини бактерії з поверхонь, причому корисна мікрофлора у Вашому будинку зберігається. Цей процес відбувається завдяки унікальному складу Organics Multi, що містить культури пробіотичних мікроорганізмів. Така біологічна дезінфекція сприяє формуванню сприятливого, здорового мікроклімату у приміщенні.


склад: підготовлена ​​вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, м'які тензиди рослинного походження.

комплекс пробіотичних мікроорганізмів – живі культури безпечних для людини бактерій, які виконують функцію глибокої очистки структури матеріалу від органічного бруду. За своєю природою, як противники хвороботворних мікроорганізмів, пробіотики ефективно пригнічують і на тривалий період блокують зростання патогенних, шкідливих для людини бактерій.

м'які тензиди рослинного походження (алкілполіглюкозиди, цукрові тензиди) – виготовляються лише з відновлюваної сировини (кокосовий горіх, кукурудза, цукрова тростина). Мають гарну миючу здатність. Відрізняються від інших сурфактантів своїм м'яким впливом на шкіру рук, гарною біорозкладальністю. Безпечні для довкілля. Алкілполіглюгозиди рекомендовані Євро комісією для виготовлення миючих засобів з еко маркуванням “Euro Flower”.

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.13

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   комплекс пробіотичних мікроорганізмів, 5-15% неіоногенні ПАР із рослинної сировини

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок