Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 ORGANICS Zoo Professional, пластикова каністра, 1000мл

ORGANICS Zoo Professional, пластикова каністра, 1000мл

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.9
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.9

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл


/шт.
У наявності

Organics Zoo Professional


Пробіотичний засіб-концентрат для санітарно-гігієнічної обробки та усунення неприємного запаху.


- Ефективне усунення неприємного запаху!


- Оптимальна гігієна приміщень!


- Контроль за бактеріальними інфекціями!


Сфера застосування: Вологе прибирання або аерозольне оброблення місць утримання домашніх тварин. Квартири, розплідники, вольєри, приміщення стаціонару ветеринарних клінік, приміщення зоомагазинів, зоокуточків, клітин із тваринами. Повне усунення специфічного запаху від свійських тварин. Ефективне усунення патогенних та умовно-патогенних бактерій. Надійна профілактика бактеріальних інфекцій свійських тварин, гризунів, птахів. Допускається обробка у присутності тварин.


 


      Organics Zoo Professional – це спеціальна композиція органічних миючих компонентів та пробіотичних мікроорганізмів. Миюча основа виконує функцію початкового очищення поверхонь.


      Пробіотичні мікроорганізми виконують одночасно 3 функції:


- Глибоке очищення структури обробленого матеріалу від залишків органічного бруду.


- Усунення неприємного запаху.


- біологічна дезінфекція.


Потрапляючи на різні поверхні шляхом аерозольного розпилення або при вологому прибиранні, пробіотичні бактерії стрімко колонізують простір і починають біологічне очищення приміщення від органічного бруду на мікрорівні. Завдяки яскраво вираженим антагоністичним властивостям у мікроорганізмів-пробіотиків до патогенної мікрофлори, через короткий проміжок часу відбувається конкурентне витіснення та різке скорочення кількості хвороботворних бактерій у приміщенні до рівня нижче за інфікування. Цей процес біологічної санації має тривалий та стабільний ефект.


Аерозольні обробки засобом Organics Zoo Professional на тривалий період блокують зростання патогенних та умовно-патогенних бактерій та служать надійною профілактикою бактеріальних інфекцій свійських тварин. Також, багато разів знижуються ризики вторинних інфекцій у післяопераційний період або у тварин з ослабленою імунною системою!


На практиці бактеріальний концентрат Organics Zoo Professional можна використовувати як при вологому прибиранні, миття підлоги, протирці мікрофіброю, так і розпорошуючи водний розчин засобу по всьому приміщенню.


Завдяки своєму унікальному складу такі аерозольні обробки пробіотичними бактеріями абсолютно безпечні для Вас і для Ваших домашніх улюбленців. Ви можете без побоювання використовувати Organics Zoo Professional у присутності домашніх тварин та без застосування будь-яких додаткових засобів захисту.

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.9

Вага   —   1100гр

Количество грузовых мест   —   8

Об `єм   —   1000мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   комплекс пробіотичних мікроорганізмів, < 5% неіоногенні ПАР із рослинної сировини

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок