Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 Organics Air Filter спрей 200мл (кондиціонери, вентиляція)

Organics Air Filter спрей 200мл (кондиціонери, вентиляція)

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.4
Характеристики

Артикул   —   24.5.4

Вага   —   220гр

Количество грузовых мест   —   20

Об `єм   —   200мл

Страна-производитель товара   —   Україна


/шт.
У наявності

Якщо у Вас з'явився неприємний запах з кондиціонера, будьте впевнені на повітряних фільтрах, внутрішніх блоках кондиціонера, розмноження шкідливих мікроорганізмів, патогенної мікрофлори перевищило всі допустимі межі. Адже багато з цих бактерій просто небезпечні для людського організму.


Багато сучасних засобів для чищення кондиціонерів містять у своєму складі агресивні дезінфікуючі компоненти. Дезінфекція кондиціонера такими засобами, а тим більше їхнє аерозольне розпилення повинні проводитися лише фахівцями з використанням індивідуальних засобів захисту, а не самостійно, інакше допомога вже потрібна буде Вам. Серйозним недоліком таких засобів є те, що через тиждень або раніше неприємний запах знову повертається. Це говорить про те, що дезінфікуючий склад усередині кондиціонера вивітрився, втратив свої властивості і шкідлива патогенна мікрофлора швидко розрослася до того ж рівня.


Торгова марка "Organics" спеціально випустила біологічний засіб "Organics Air Filter", який призначений для швидкого чищення кондиціонера, усунення запаху в домашніх умовах. Біологічна дезінфекція автокондиціонера чи побутового кондиціонера, видалення неприємного запаху, чищення кондиціонера ось ті завдання, для яких було створено спрей “Organics Air Filter”.


Принцип роботи цього засобу ґрунтується на переробці органіки, придушенні зростання патогенної мікрофлори на внутрішніх блоках кондиціонера спеціальними культурами пробіотичних бактерій, що входять до складу. Жодних агресивних хімічних компонентів або дезінфектантів. Спосіб природної біологічної очистки всіх систем кондиціонера. І доти, доки пробіотичні бактерії будуть перебувати на фільтрах, випарнику кондиціонера, вони не допустять розмноження хвороботворних мікроорганізмів та появи неприємного запаху.


"Organics Air Filter" допоможе швидко і надовго видалити запах з Вашого кондиціонера. Засіб дуже економно витрачається. Одного флакона вистачить на літній сезон використання кондиціонера.


Бережіть своє здоров'я та здоров'я своїх близьких. Використовуйте лише екологічно безпечні засоби!

Артикул   —   24.5.4

Вага   —   220гр

Количество грузовых мест   —   20

Об `єм   —   200мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   деминерализованная вода, комплекс пробиотических микроорганизмов, ПАВ растительного происхождения, отдушка

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок