Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 Organics Анти-Табак спрей 200мл (усунення запаху нікотину)

Organics Анти-Табак спрей 200мл (усунення запаху нікотину)

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.6
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.6

Вага   —   220гр

Об `єм   —   200мл

Страна-производитель товара   —   Україна


/шт.
У наявності

Торгова марка "Organics" розробила унікальний біологічний засіб "Анти-Табак".


За допомогою цього засобу видалення запаху нікотину з одягу, в будь-якому приміщенні, в салоні автомобіля відбувається швидко і ефективно. Запах цигарок, запах тютюну видаляється простим розпорошенням спрею "Organics Анти-Табак" на будь-яку поверхню. Секрет цього механізму простий – засіб містить спеціальні бактерії, які переробляють нікотинові відкладення на тканинах, пластиці, дереві. Після такої обробки поганий запах від сигарет зникне без сліду.


Завдяки органічним компонентам та рН-нейтральному складу, засіб Анти Табак не залишає слідів і його можна без побоювання використовувати на будь-яких тканинах та матеріалах.


“Organics Анти-Табак” – це екологічно безпечний засіб, який допоможе Вам видалити запах нікотину швидко, легко та безповоротно.


Пам'ятайте, куріння є небезпечним для Вашого здоров'я. Найпростіший і надійніший спосіб усунути запах тютюну – це не курити!

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.6

Вага   —   220гр

Об `єм   —   200мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, ПАР рослинного походження, віддушка

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок