Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 Organics Анти-Запах спрей 200мл. (холодильник, взуття, тощо)

Organics Анти-Запах спрей 200мл. (холодильник, взуття, тощо)

Відкласти
Порівняти
Артикул: 24.5.2
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.2

Вага   —   220гр

Количество грузовых мест   —   20

Об `єм   —   200мл


/шт.
У наявності

Усунення запахів одна із злободенних проблем, яка турбує багатьох наших покупців. А чи знаєте Ви, що більшість неприємних запахів пов'язана з гнильною мікрофлорою, яка утворюється на залишках органічних забруднень, наприклад, поту, м'яса, молока, що протекло, і т.п.


Сьогодні на ринку представлено безліч засобів, які пропонують видалити запах раз і назавжди. Ефективність роботи таких засобів безпосередньо залежить від механізму їхнього впливу на джерела неприємного запаху. Найефективнішими і найнадійнішими є склади з бактеріальними композиціями. Справа в тому, що спеціальні бактерії, що входять до складу, здатні переробити і розщепити будь-який органічний бруд, а також повністю придушити розмноження гнильної мікрофлори, тим самим безповоротно усунути неприємний запах.


Бактеріальний спрей «Organics Анти-Запах» це універсальний екологічно безпечний засіб, який допоможе Вам легко та назавжди видалити запах у холодильнику, прибрати запах з взуття, запах з пральної машини, відра для сміття або від килимків, прибрати запах секонду. Спрею «Анти-Запах» під силу впоратися з будь-яким запахом органічного походження. Досить просто розпорошити засіб на джерело неприємного запаху та пробіотичні бактерії виконають усю брудну роботу. Чи то запах у холодильнику чи запах у взутті зі спреєм "Анти-Запах" від нього не залишиться і сліду.


Величезна перевага в тому, що засіб не вимагає змивання, оскільки у складі лише натуральні компоненти та безпечні бактеріальні культури. Наприклад, при обробці холодильника не обов'язково видаляти з нього всі продукти, щоб вони були закриті плівкою або знаходилися в закритому посуді.


Купити пробіотичний засіб для усунення запаху «Organics Анти-Запах» Ви можете у нашому інтернет-магазині, оформивши замовлення за формою зворотного зв'язку або зателефонувавши за вказаними телефонами.


Приємних покупок!

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.2

Вага   —   220гр

Количество грузовых мест   —   20

Об `єм   —   200мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, ПАР рослинного походження, віддушка

У наявності Артикул: 24.5.39
Купити
У наявності Артикул: 24.5.1
Купити
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок