Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 Organics Авто-Догляд спрей 200мл (салон, багажник, обшивка)

Organics Авто-Догляд спрей 200мл (салон, багажник, обшивка)

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.5
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.5

Вага   —   220гр

Количество грузовых мест   —   20

Об `єм   —   200мл


/шт.
У наявності

Найчастіше якщо з'явився неприємний запах в автомобілі, його усунення завжди пов'язані з низкою труднощів.


По-перше, сам автомобіль – це складна конструкція, яка має дуже багато важкодоступних місць. По-друге, багато залежить від причини запаху. Якщо це запах цвіли або тютюну, то його набагато простіше вивести з салону, що не можна сказати про м'ясо або молоко, що протекло. Жоден засіб хімчистки не здатний до кінця впоратися з такими складними запахами. Хімічні засоби можуть тільки заглушити його на час, і доти, поки на обшивці та під нею залишатимуться залишки органіки з гнильною мікрофлорою, неприємний запах у машині повертатиметься і переслідуватиме Вас знову і знову.


Якісно усунути запах в авто можуть лише засоби біологічної очистки. Пробіотичні бактерії, що містяться в них, проникають у важкодоступні місця, крізь обшивку по дорозі «пролитого молока», і негайно приступають до переробки органіки та усунення гнильної мікрофлори. Пробіотик буде працювати доти, доки від органіки не залишиться і сліду, а з нею піде і неприємний запах.


Торгова марка «Органікс» пропонує до Вашої уваги біологічний засіб “Organics Авто-Догляд”. Якщо у Вас з'явився запах у салоні автомобіля або у багажному відділенні не поспішайте звертатися до хімчистки. Усунення запахів в автомобілі, чищення салону, біологічна дезінфекція цілком під силу спрею Авто Догляд. Досить просто розпорошити засіб на джерело запаху на обшивці та пробіотичні бактерії виконають усю брудну роботу.


Завдяки своєму органічному складу, засіб "Organics Авто-Догляд" можна використовувати, щоб усунути запах і провести біологічну дезінфекцію дитячих автокрісел.


Спрей "Organics Авто-Догляд" - це завжди свіже повітря і по-справжньому чиста обшивка салону Вашого авто!

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.5

Вага   —   220гр

Количество грузовых мест   —   20

Об `єм   —   200мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, ПАР рослинного походження, віддушка

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок