Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 Organics Zoo-WC спрей 200мл. (усунення запаху)

Organics Zoo-WC спрей 200мл. (усунення запаху)

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.7
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.7

Вага   —   220гр

Количество грузовых мест   —   20

Об `єм   —   200мл


/шт.
У наявності

Гігієна домашніх тварин та місць їх проживання безпосередньо пов'язана зі здоров'ям Ваших вихованців та Вашим власним. Адже дбаючи про них Ви, перш за все, дбаєте про себе. Дуже важливо за допомогою яких засобів здійснюється догляд за тваринами. Хімічні засоби, агресивні дезінфектанти, "хлорочка" тут не підійдуть, вони тільки зашкодять Вашим улюбленцям. Для підтримки гігієни необхідно застосовувати екологічні засоби безпечні для тварин та їх чуйного нюху.


Торгова марка “Organics” рада запропонувати біологічний засіб “Zoo-WC”, основу якого складають пробіотичні бактерії-очисники. Спрей «Organics Zoo-WC» це натуральний та водночас ефективний засіб для усунення запаху, санітарно-гігієнічної обробки та біологічної дезінфекції лотків, туалетів тварин, місць годівлі, спальних місць, клітин з гризунами, пташиних клітин, тераріумів. Засіб допоможе вивести запах котячої сечі, видалити запах собаки, усунути специфічний запах від домашніх тварин.


В силу своїх натуральних компонентів спрей «Organics Zoo-WC» може застосовуватись у присутності тварин, не побоюючись нашкодити їм.


Дякуємо за довіру до нашої продукції та приємних Вам покупок!

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.7

Вага   —   220гр

Количество грузовых мест   —   20

Об `єм   —   200мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   демінералізована вода, комплекс пробіотичних мікроорганізмів, ПАР рослинного походження, віддушка

У наявності Артикул: 24.5.8
115 грн.
Купити

Eкономія: -85 грн.

200 грн.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок