Як правильно підібрати вибрати засіб для прання

Як правильно підібрати вибрати засіб для прання

У цій статті ми порівняємо різні типи засобів для прання та розберемося, навіщо використовувати різні засоби для різних типів тканин.


Перший і найпоширеніший-це звичайно ж порошок. Багато хто звикли використовувати в пранні порошок і не замислюються, чому багато людей в сучасних країнах все менше і менше використовують порошок.

А річ у тому, що з переваг у такому засобі переважно лише ціна. Склад, як правило, має низькоякісні ПАР, фосфати, некисневі відбілювачі, лужні сполуки та віддушки. Всі вони погано виполіскуються з тканини і можуть негативно діяти на шкіру або легку людину, а тим більше якщо людина алергічна.

А також при насипанні порошку в пральну машину мікроскопічний пил потрапляє у дихальні шляхи.


Другий засіб – це гелі для прання. Гелі для прання на відміну від порошку, набагато краще вимиваються з тканини, що мінімізує викликання алергічних реакцій на шкірі.Після прання гелями, тканини помітно м'якше, ніж від порошку.


Третій засіб - це капсули для прання. Капсули для прання, як правило, дорожче за ціною, ніж перші 2 засоби, за складом схожі з гелями, але часто погано або не до кінця розчиняється оболонка, яка забиває стік і фільтр пральної машини.


Всі три типи засобів для прання можуть мати як безпечні екологічні склади, так і навпаки, добре випрати і навпаки. Тому Вибирати Вам! Але ми рекомендуємо використовувати пробіотичні гелі для прання тм Organics, т.к. у складі лише натуральні екологічно безпечні компоненти, які не викликають алергічних реацій, не псують тканину та пральну машину.

Пробіотичні мікроорганізми усувають неприємні запахи на таканях, запобігають утворенню неприємного запаху та нальоту в пральній машині.


Тепер розберемо навіщо купувати різні пральні засоби для різних типів тканини:


  • Для того, щоб білі речі залишалися тривалий час білими і не набували жовтизни, необхідно використовувати гель для прання білих речей, у таких гелях використовуються кисневі відбілювачі.
  • Для чорних тканин же навпроти відбілювачі вимиватимуть з тканини темні барвники і речі з часом стануть бляклими, в гелях для рядки чорних речей таких, як Гель для прання Organics Black використовується інгібітор барвника, який затримує вимивання барвника з тканини та сприяє відновленню кольору.
  • Для кольорових тканин краще використовувати гель для прання Organics Color. Всі знають, що кольорові тканини можуть фарбувати одна одну, під час прання, особливо червоні та сині відтінки, тому спеціально розроблена формула інгібіторів барвників запобігає перефарбовування тканини.
  • Для делікатних тканин такі, як шерсть, шовк необхідно використовувати спеціалізовані гелі Organics Wool, цей гель дбайливо вистирає вовняні та шовкові тканини, не порушуючи волокна та залишаючи м'яку вовну.
  • Звичайно ж бувають і Універсальні гелі для прання, такі, як Organics Universal, універсальними засобами можна прати будь-які тканини, але робити це регулярно бажано тільки з нейтральними тканинами і невибагливими тканинами такими, як постільна білизна, рушники.


У нашому асортименті Ви обов'язково підберете собі гель, який не тільки добре випрає, приємно та ненав'язливо пахне, але й не шкодить шкірі та навколишньому середовищу!м не повинен заважати повноцінному відпочинку.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок