Як правильно вибрати кондиціонер ополіскувач для білизни

Як правильно вибрати кондиціонер ополіскувач для білизни

Біо-кондиціонери для прання

Нова концепція у сфері безпеки миючих засобів була застосована у створенні нової лінійки пом'якшувачів для білизни серії Organics Provence, яку випустила наша компанія цього року.

Для пом'якшення волокон тканини, надання антистатичного ефекту та подальшого полегшення процесу прасування в кондиціонерах для білизни були використані спеціальні катіонні поверхнево активні речовини, які виготовляються з рослинної сировини та легко піддаються біорозкладу у навколишньому середовищі. Саме ці катіонні ПАР були схвалені Шведським Товариством Захисту Природи Good Environmental Choice Sweden (Bra Miljoval) для виготовлення миючих засобів маркуванням Eco Label. Також ця сировина успішно пройшла перевірку незалежного органу з сертифікації Ecocert Франція. Що свідчить про безпеку цього компонента для шкірного покриву людини під час контакту з білизною чи одягом.

Родзинкою кондиціонерів для прання Organics стали спеціальні пробіотичні бактерії, що включені до складу та надають пом'якшувачам унікальні властивості. Ці мікроорганізми у процесі полоскання усувають усі неприємні запахи та виробляють біологічну дезінфекцію білизни. Білизна надовго зберігає запах чистоти та свіжості.

Нова лінійка кондиціонерів для прання «Органікс Прованс» повністю узгоджується з Європейською концепцією екологічності та якості продукції, та показує чудові результати при ополіскуванні білизни:

- відмінна сенсорика, тканина стає м'якою, приємною на дотик;

- знімається статичний заряд, антистатичний ефект;

- залишковий приємний запах білизни завдяки використанню французьких ароматичних композицій на основі натуральних масел.

Також нашою компанією спеціально для людей, які страждають на алергічні реакції або не переносять якісь запахи, був розроблений ополіскувач «Органікс Нейтральний», який не має ніякого запаху і виконує тільки функцію пом'якшення без ароматизації.


Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок