Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/2085/web/organics.com.ua/public_html/catalog/model/extension/module/facebook_business.php on line 426 Засіб для очищення антипригарних покритів Organics "Кухня" , 500мл.

Засіб для очищення антипригарних покритів Organics "Кухня" , 500мл.

Відкласти
Порівняти
Евдемон
Артикул: 24.5.30
Характеристики

Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.30

Вага   —   550гр

Количество грузовых мест   —   12

Об `єм   —   500мл


/шт.
У наявності

Сфера застосування: керамічні та тефлонові сковорідки, керамічний посуд, посуд з тефлоновим покриттям, посуд з будь-яким атипрігарним шаром, посуд з алюмінію та нержавіючої сталі.


Найбільш суворі вимоги пред'являються до засобів для чищення посуду з керамічним та тефлоновим покриттям. Склад такого засобу повинен не тільки добре справлятися з жировими та пригорілими забрудненнями, але і бути нейтральним по відношенню до матеріалу, з якого виготовлений посуд і до антипригарного шару.


Засіб «Organics» - це екологічно доброзичливий за складом розпилювач, який легко знежирює та очищає посуд, сковорідки з антипригарним керамічним або тефлоновим покриттям.

Спеціальний склад запобігає появі нагару та забезпечує дбайливий догляд за посудом з моменту його покупки. Органічні миючі компоненти легко очищають антипригарну поверхню та повністю змиваються проточною водою.

Застосовуючи засіб Organics, термін використання Вашого улюбленого посуду буде довгим, а зовнішній вигляд посуду завжди буде ідеальним.


Спосіб застосування: Нанесіть рівномірно засіб на поверхню. Для сильних забруднень витримайте засіб на поверхні 15 хвилин. Видаліть залишки забруднень за допомогою вологої м'якої губки або мікрофібри. Не застосовуйте для чищення абразивні засоби.


Склад: підготовлена ​​вода, < 5% неіоногенні ПАР, < 5% катіонні ПАР з рослинної сировини, органічні розчинники.неіоногенні ПАР (алкілполіглікозиди, цукрові ПАР) – виготовляються тільки з відновлюваної сировини (кокосовий горіх, кукурудза, цукрова тростина). Мають гарну миючу здатність. Відрізняються від інших сурфактантів своїм м'яким впливом на шкіру рук, гарною біорозкладальністю. Безпечні для довкілля. Алкілполіглюгозиди рекомендовані Євро комісією для виготовлення миючих засобів з еко маркуванням “Euro Flower”катіонні ПАР  – спеціальна композиція (запатентована молекула катіонного походження) відрізняється ефективним знежиренням, швидкою біорозкладальністю, безпечна для водних організмів, визнана Шведським Суспільним Захистом Природи Good Environmental Choice Sweden ”.


органічні розчинники – використовуються для стабілізації компонентів ПАР у миючій композиції.


Продукція ТМ Organics це унікальна пропозиція на ринку України.

Дозволяє відмовитися від застосування шкідливої ​​та небезпечної побутової хімії.

Дозволяє ефективно доглядати посуд з антипригарним покриттям, не завдаючи шкоди посуду та здоров'ю Вашої родини.

•   100% безпечний натуральний органічний продукт.

•    Догляд та дбайливе утримання благородного та надійного посуду з інноваційним керамічним покриттям.


Термін придатності   —   24 місяца

Артикул   —   24.5.30

Вага   —   550гр

Количество грузовых мест   —   12

Об `єм   —   500мл

Страна-производитель товара   —   Україна

Виробник   —   Евдемон

Склад   —   <5% НПАВ, <5% Катионі ПАР, органічні розчинники

Рекомендовані товари

Купити
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок